تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
ارسال اس ام اس انبوه
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
اس ام اس

paez

اس ام اس

 01 اس ام اس Call - Resguest
RFC 1994 انتهای پیوند تصدیق نیاز دارد. تصدیق کننده، تصدیق پروتکل را که در پیکربندی درخواست در طول فاز تاسیس پیوند استفاده اس ام اس شده است، مشخص می‌کند. 
چون لايه‌هاي بايوس همانند يک سيستم عامل به نظر مي‌رسند ، مهم نيست که با چه سخت افزاري کار مي‌کند ، و ما مي‌توانيم سيستم عاملها را بر روي هر کامپيوتري و با هر نوع اس ام اس مشخصات سخت افزاري نصب و استفاده نمائيم . 
نوع RAM براي كارايي سيستم مهم است سه نوع اساسي رايج RAM وجود دارند كه عبارتند از: اس ام اسSDRAM , DDR , RDRAM .
بايد علت اهميت ايمني در سازمان اس ام اس به كاركنان آموزش داده شود. تشخيص وحفظ اطلاعات حساس نيز بايد به كاركنان آموزش داده شود. آموزش هشدارهاي ايمني اطلاعات لازم در مورد سياست سازمان، انتخاب كلمه عبور و ممانعت از حملات مهندسي اجتماعي را در اختيار كاركنان قرار مي‌دهد.
تایید اعتبار – فاز تایید اعتبار فرایند اتصال، اختیاری است و در صورت وجود اس ام اس انتخاب پروتکل تایید اعتبار در پیغام تقاضای پیکربندی LCP به کار می‌افتد. در مدت فرایند برقراری پیوند LCP، دو سیستم بر سر استفاده از یک پروتکل تایید اعتبار توافق می کنند برای تایید اعتبار معمولا از پروتکل‌های PAP و CHAP استفاده می شود، ولی پروتکل‌های اختصاصی دیگری نیز وجود دارند. 
• Power: شما می توانید این آیتم را برای تنظیم توان مدیریت محصولات انتخاب کنید. اس ام اس
16 bite : اس ام اس Lenth 
BIOS مجموعه اي از برنامه‌هايي است که در يک يا چند چيپ ذخيره شده است ، که در طول راه اندازي سيستم اين مجموعه از برنامه‌ها قبل از هر برنامه اي حتي سيستم عامل بارگذاري اس ام اس مي‌شوند . 
Option اس ام اس Length Description 
استفاده از شروع‌های تکراری برای محدود کردن زمان آشکار سازی برای هر حمله اس ام اس مجرد نامزد است. 
نوعي ساختمان داده است و براي پياده سازي ساختار هاي مختلف داده اي بكار مي رود . و به صورت A[L..U] كه كران U بالا و L كران پايين مي باشد . اس ام اس اگر آدرس شروع اين آرايه در حافظه آدرس α باشد و هر خانه N بايت حافظه اشعال كند . 
6. اس ام اس QUICK SORT . 
ارزيابي خطر در سطح شبكه اس ام اس

حمله كننده غيرمجاز اس ام اس
PPP_BPDU براي اتصال پلهاي دوردست اس ام اس استفاده مي شود .
802 b - پروتکل کنترل Novell IPX اس ام اس (IPXP) 
یک تراک Master Fade در حاشیه سمت راست این پنجره دیده می شود این تراک نتیجه ترکیب تراک های صوتی موجود بر روی محور زمان را نشان می دهد. پس از این که تمام تراک های صوتی با اس ام اس هم ترکیب شدند ولوم تراک Master Fade بر اساس Gain صدای خروجی محاسبه می شود. فرمت مونو یا استریو این تراک با توجه به تنظیم های پروژه شما مشخص می شود. اگر پروژه خود را به صورت مونو تنظیم کرده باشید تراک Master Fade به صورت یک مونو ظاهر می شود ولی اگر پروژه شما به صورت استریو تنظیم شده باشد تراک Master fade نیز استریو خواهد بود.

- دکمه toggle shift tracks options ، به شما امکان اس ام اس می دهد که تعیین کنید که یک ویرایش خاص مثل ویرایش rolling یا ویرایش ripple یا هر عمل دیگر کلیپ های موجود بر روی تمام تراک ها یا فقط کلیپ های واقع بر روی تراک مقصد که تحت عمل ویرایش قرار می گیرد را جابجا کند.
يک دستگاه پاک کننده EPROM ، يک توليد کننده امواج فرا بنفش است که داراي يک فضاي بسته است که داراي يک کشو مي‌باشد و در بالاي کشو توليد کننده امواج فرا بنفش مي‌باشد و چيپها اس ام اس درون کشو قرار مي‌گيرند.
- پشتيبان‌ها در كجا ذخيره اس ام اس شده اند؟
• Annnn- annnn Shadow : میزان حافظه تحت نظر این تنظیمات است (همچون در فرم اس ام اس C8000 – Cffff) کد به شما اجازه می‌دهد هر چه در سیستم است یا هیچ رنجی از Rom BIOS تعیین شده را که در RAM برای سریعترین اجرا کپی خواهد شد را تعیین کنید. اگر شما یک گروه آداپتور Scsl در میزان C8000- CFFFF برای مثال دارید، Shadowing را برای آن رنجی که می‌تواند عملیات دیسک را افزایش دهد فعال می‌شود. به علاوه این تنظیمات، رنج وسیعی از تنظیمات قطعه مخصوص را تقویت می‌کند. در اصل، شما باید نواقص را زیر آنها برای سیستم به وسیله تولید کننده بهینه شده‌اند. 
2- نقشه کاراکتر کنترل اس ام اس ناهمگام 
- برای جایگزین کردن یک ترانزیشن موجود با یک ترانزیشن جدید کافی است ترانزیشن دلخواه خود را بکشید و روی ترانزیشن قبلی رها اس ام اس کنید. اگر ترانزیشن جدید در محل مورد نظر جای نگیرد. کادر محاوره ای Fix transitions که از ویژگی های جدید Premiere می باشد باز شده و امکان رفع مشکل را فراهم می کند.
اس ام اس Timygram_Compression
- تا به حال كار پشتيباني با شكست مواجه شده اس ام اس است؟

ویژگی‌های اس ام اس جدید Premiere 
________________________________________ اس ام اس
كاغذ هاي بايگاني شده (اطلاعات روي كاغذ) تصرفشان بدون پيدا كردنشان مشكل است. اس ام اس اگر مدركي علامت دار است (مانند قراردادها) بايد از مدارك پذيرفته شده در برابر علامت دار شدن دوباره محافظت شود. چنانچه يك سند وسيع يا سندي كه محدود است تصرف شده باشد، سند بايد تغيير داده شود طوري كه نشان داده نشود مه در آن تصرف شده.
(PAP) یک روش تصدیق قوی نیست. پسورد روی مدار به طور واضح اس ام اس فرستاده می‌شود و حمایتی از پخش یا تکرار حمله‌های آزمون سعی و خطا وجود ندارد. 
اس ام اس 
حسابرسي‌هاي عمل به سياست نوعي اس ام اس حسابرسي سنتي اند. سازمان سياستي دارد كه بيانگر چگونگي تشخيص ايمني است. حسابرسي مشخص مي‌كند كه وضعيت چگونه است. هرگونه تنوعي به عنوان تخلف گزارش مي‌شود. كاركنان داخلي يا مشاورين خارجي اين حسابرسي‌ها را انجام مي‌دهند. در هر صورت، اين كار را نمي توان بدون كمك كاركنان اداري سيستم به انجام رساند.
- تعيين ارزش اس ام اس ذخيره اطلاعات
3 Success RFC 1994 اس ام اس
اين محل 16 بايتي درست در انتهاي اولين مگابايت RAM و همچنين در پايان حافظه ROM قرار گرفته است.معمولا سيستم ROM از آدرس F0000h شروع ميشود که 64 کيلو بايت قبل از انتهاي اولين مگابايت مي‌باشداس ام اس ، و معمولا چون اندازه ROM 64 کيلو بايت است 64 کيلو بايت آخر اولين مگابايت را اشغال مي‌کند و در آدرس FFF0h دستورات راه اندازي سيستم قرار دارد .
از (CHAP) برای بازبینی کردن هویت دستگاه نظیر که از 3 راه دستداد توافق نهایی استفاده اس ام اس می‌کند، به طور تناوبی استفاده می شود. این روی نخستین تاسیس پیوند انجام می شود و ممکن است هر زمان بعد از این که پیوند تاسیس شده است. تکرار شود. 
Binary coded hexadecimed, 8 bite: اس ام اس Option 
 در ميز كشويي فايل ها اس ام اس
* PROM اس ام اس
EEPROM * اس ام اس که نيز Flash ROM نيز مي‌نامند.
20- اختصاصی اس ام اس 
bite: code اس ام اس
آدرس مقصد MAC , بوسيله IEEE تعريف شده است.فيلد نوع MAC بيت دستور را تعريف مي كند. اس ام اس
USB2.0 سه سرعت را پشتيباني مي كند. (480.12.15 مگابايت بر ثانيه) USB2.0 با وسايلي كه به پهناي باند (سرعت انتقال اطلاعات) كمتري احتياج دارند مانندMouse , Keyboard به همان خوبي وسايلي كه به پهناي باند بيشتري احتياج دارند مانند دوربين هاي اينترنتي و اسكنرها و پرينترها و وسايل ذخيره سازي پر حجم اطلاعات به خوبي كار مي‌كند. همچنان كه صنعت كامپيوتر رشد مي كند. استفاده از USB2.0 معمول تر مي شود و اين اس ام اس نشاندهنده قابليتهاي بالاي USB2.0 است.
کنترل ( یک بایت) حاوی مقدار هگزادیسمال 03 است، که نشان می‌دهد بسته حاوی یک پیغام اطلاعاتی شماره‌گذاری شده HDLC اس ام اس است . 
BPDU پيام هاي داده است كه درميان سوئيچ ها دريك LAN توسعه يافته كه يك توپولوژي درخت پوشا استفاده مي كند مبادله شده اس ام اس است. بسته هاي BPDU شامل اطلاعاتي روي پورت ها , ادرسها, دوره هاي تناوب وقيمت ها است ومراقبت مي كند كه داده ها درجايي پايان يابند كه براي رفتن نامزد شده اند .پيام هاي BPDU درميان پل ها در حلقه هاي اشكار در توپولوژي شبكه مبادله مي شود حلقه ها توسط خاموش كردن رابط پل انتخاب شده وقرار گرفتن پورتهاي سوئيچ زائد در پشتيبان , يا وضعيت بلاك شده حذف مي شوند . 
وفاداري اس ام اس
داده(متغیر) – حاوی اطلاعات مربوط اس ام اس به نوع خاص پیغام LCP است، که در فیلد مشخص شده است. 
پیوند باز – وقتی مبادلات NCP کامل شدند اتصال کاملا برقرار می شود و سیستم‌ها وارد فاز پیوند باز می شوند. اکنون داده پروتکل لایه شبکه می‌تواند اس ام اس در دو جهت روی پیوند حرکت کند. 
SLIP و PPP برای استفاده با مودم‌ها و اتصالات مستقیم دیگر که نیازی به کنترل دستیابی به رسانه ندارند طراحی شده‌اند. از آنجا که SLIP و PPP فقط دو سیستم را به هم وصل می کنند پروتکل‌های نقطه به نقطه یا انتها نامیده می‌شوند. در پشته پروتکل را تعریف می‌کنند، غیر از لایه اس ام اس فیزیکی که به یک استاندارد سخت افزاری مثلا برای واسط درگاه سری RS – 232 وابسته است که اتصال به مودم را در اختیار می‌گذارد. 
بنابراين كدام تدبير اول قرار ميگيرد؟ پاسخ بستگي به خطراتي دارد كه در ارزيابي تعريف شده اند. چنانچه محافظت از اطلاعات به عنوان محدوده پرخطر تعريف شده باشد تدبير اطلاعات بايد يكي از نخستين تدابير باشد. از سوي ديگر، اگر بخش اعظم زيان تجاري اس ام اس ناشي از فقدان طرح احياء بعد از بلا محدوده پرخطر باشد اين طرح بايد يكي از اولين‌ها باشد.
فریم PAP – PAP در میان دو پروتکل اصلی تایید اعتبار، پروتکل ضعیفتر است زیرا فقط از یک مصاحفه دو مرحله‌ای استفاده می کند و نام اکانت و کلمات عبور را به صورت متنی روی پیوند ارسال می‌کند. سیستم‌ها معمولا فقط وقتی اس ام اس از PAP استفاده می‌کنند که هیچ پروتکل تایید اعتبار مشترک دیگری نداشته باشند . در بسته‌های PAP در فیلد پروتکل سرایند PPP مقدار 023 قرار دارد و فرمت پیغام انها اساسا همان فرمت LCP است، غیر از انتخابها، فیلدهای پیغم PAP عبارتند از: 
I :پرچم I اگرفيلد LANID حاضرباشد, مي نشيند اس ام اس .

- مناسب بودن روش اس ام اس واكنش در برابر حادثه
تایید اعتبار – هر چند ضروری نیست، ولی سیستم می تواند برای مذاکره درباره دستیابی به سیستم دیگر از یک پروتکل تایید اعتبار مثل PAP (Challenge HandshakeAuthention Protocol ) CHAP اس ام اس , (Passwprd Authention Protocol استفاده کند. 

بر طول این آپشن BAP که شامل نوع اس ام اس ، و فیلد داده آپشن دلالت دارد. 
استفاده از اين روش هنگامي مفيد است که از يک سيستم عامل 16 بيتي مانند ِDOS و يا WIN3.1 لستفاده مي‌کنيماس ام اس ..و اگر از سيستم عامل 32 بيتي مانند WIN 98,WIN95,WIN NT استفاده مي‌کنيد ، اين روش تقريبا بي حاصل است زيرا اين سيستم عاملها هنگامي که بر روي سيستم اجرا مي‌شوند از کد 16 بيتي ROM استفاده نمي کنند.
طول (متغیر) – حاوی چند انتخاب پیکربندی است که هر اس ام اس یک از سه فیلد تشکل می شوند. هر یک از انتخاب‌های داخل فیلد داده پیاغم LCP شامل زیر فیلدهایی است که در شکل 6- 13 نشان داده شده‌اند. این زیر فیلدها عبارتند از : 
صفرها بيانگر سيگنال نوري كوچك و "يكها" بيانكر سيگنالهاي قوي هستند، از اين رو مسير از حفره‌ها و فضاهايي با طولهاي مشخص تشكيل يافته است. از سوي ديگر ، سيگنال هاي ويدئويي ، بصورت آنالوگ ذخيره سازي مي‌شوند، زيرا ذخيره سازي به روش ديجيتال احتياح به پهناي باند بسيار بالا دارد. سيگنال تركيبي ويدئو (با رنگ و اطلاعات تابشي) به صورت فركانس مدوله مي‌شود (FM) حدود فركانس حامل MHz5/7 و صدا به آن بعدا با مدولاسيون اضافه مي‌شود. اين باعث مي‌شود تا فاصله گودالهاي (مركز تا مركز) بر اساس مدولاسيون فركانس صورت مربوطه تغيير يابد. در حافظه‌هاي نوري داده‌ها اس ام اس هم به صورت آنالوگ و هم به صورت ديجيتال ذخيره مي‌شود.
پروسسورها با سرعتهاي مختلفي بر حسب گيگا هرتز ( معادل يك ميليارد هرتز يا يك ميليارد سيكل در ثانيه است) براي اس ام اس پنتيوم 4 سرعت از 1.4 گيگا هرتز تا 2.53 گيگا هرتز متغيير است و براي سلرون سرعت از 0.85 گيگا هرتز تا 1.8 گيگا هرتز متغيير است ( البته تا زمان ارائه اين مقاله ).
6 4 Call اس ام اس – Status
مردم اس ام اس
LCP اس ام اس Link Control protocol
021C -پروتکل اس ام اس کنترل پیوند (LCP) 
11- كارتان را چك كنيد تا مطمئن شويد قطعات درست نصب شده اند، اس ام اس مخصوصا موقعيت قطعات در سوكتشان.
به دلیل اینکه یک Bios به طور مخصوص برای قطعه تنظیم استفاده شده روی مادربرد مناسب است، بسیاری از تنظیمات Bios فقط به یک قطعه تنظیم مربوط است. این تنظیمات آماده هستند به وسیله تولید کنندگان برای سیستم بهینه شوند سیستم هستند. بنابر این شما باید از پر کردن تنظیمات Bios قطعه تنظیم اس ام اس اجتناب کنید مگر اینکه تحت راهنمایی تکنیک تولید کنندهکامپیوتر که استفاده کننده را حمایت می کند کار کنید.
محيط‌هاي شبكه و رايانه يك سازمان دائما در حال تغييراند. اين تغيير سبب مي‌شودكه نتايج ارزيابي با كاهش برخي خطرها و معرفي خطرهاي جديد در كوتاه مدت منسوخ و غيرقابل استفاده شوند. به همين دليل ارزيابي بايد بصورت دوره اي انجام شود. ارزيابي كامل و دقيق اس ام اس سازمان بايد هر سال يا هر دو سال يكبار صورت بگيرد. در مورد حسابرسي‌هاي اصلي، كاركنان بخش ايمني كه مهارت‌هاي لازم را كسب كرده اند مي‌توانند ارزيابي‌هاي اصلي را انجام دهند اما بهتر آن است كه يك شركت ثالث عهده دار امر ارزيابي شود.
می توان هر یک از این تنظیمات پیش فرض را با تغییر پارامترهای اس ام اس زیر به شکل دلخواه در آورد: 
اس ام اس
1- بعد از این که فاز تاسیس کامل شد ، تصدیق کننده یک پیام Challenge یا شروع برای دستگاه نظیری می فرستد. اس ام اس 
- برق اس ام اس سايت چگونه تامين شده است 

زوجي از نكات وجود دارد كه شما بايد درباره شكل هاردديسك قبل از آغاز كار با برنامه Bios set up بفهمید. اول ، سیستم‌هایی را که به طور مثال 2 کنترل‌گر IDE را حمایت می‌کنند پیدا خواهید کرد که به يك رشته IDE برگشت داده می‌شود. هر رشته مي تواند شامل 2 يا تعداد بيشتری هاردديسك باشد. با درايوهاي IDE که، يك روش است که ترجمه ناميده مي شود به تغيير دادن مكانهاي فيزيكي ديسك به قسمت‌هایی با نشانی‌های منطقی نیاز دارد. درايوهاي قديمي تر IDE به كمتر از M504 محدود مي شوند. بسياري از درايوهاي امروزي بزرگتر از آن اس ام اس هستند، و Bios به طور نمونه پشتيباني (حمايت) را براي يك روش انتقال طولاني برای تولید ظرفیت بزرگتر را فراهم می‌کند شما در اصل محافظت از ترجمه را که به یک LAB (آدرس بلوک)، مطابقت گردش سر بخش رجوع داده می‌شود را می‌بینیدECHS يا large وقتي شما يك درايو يا نوع نرمال انتقال را مي بينيد، اين به طور نمونه به استاندارد انتقال CHS (گردش سربخش ) برمي گردد كه شكل قديمي با كمتر از 504 مگابايت است. 
سه کمپاني بزرگ که در اس ام اس زمينه نرم افزار ROM BIOS فعاليت دارند عبارتند از :

پروتکل تخصیص پهنای باند اس ام اس 
(batch) . 2 اس ام اس
5. پيمايش درختها (چون اس ام اس داراي ساختار بازگشتي هسنتد ) .

8- در فاصله‌های زمانی اس ام اس تصادفی، تصدیق کننده یک شروع جدید به دستگاه نظیر می‌فرستد و مراحل 1 تا 3 را تکرار می‌کند. 
سیستم‌های PPP در طول فرایند برقراری اتصال برای مذاکرده درباره قابلیت‌‌هایشان از LCP اس ام اس استفاده می‌کنند تا بتوانند بهترین اتصال ممکن را داشته باشند. پیغامهای LCP در فریم‌های PPP انتقال می‌یابند و حاوی انتخابهای پیکربندی برای اتصال هستند. پس از آنکه دو سیستم درباره یک پیکربندی که هر دو قادر به پشتیبانی آن هستند به توافق رسیدند فرایند اطلاعات اضافی در سرایند تمام بسته‌های داده معاف می‌شوند. 
تست نفوذ يك موضوع بحث برانگيز است. اكثر اوقات آزمايشات نفوذ اس ام اس جايگزين ارزيابي مي‌شوند. تست‌هاي نفوذ جايگزين ارزيابي نيستند. در واقع كارآئي تست‌هاي نفوذ در يك برنامه امنيتي بسيار محدود است. علت آن ساده است:‌تست‌هاي نفوذ سعي مي‌كنند يك آسيب پذيري مشخص را به كار بگيرند تا به سيستم و اطلاعات درون سازمان دسترسي پيدا كند. اگر تست نفوذ موفق شود تنها اطلاعي كه بدست مي‌آيد اين است كه حداقل يك نقطه حساس و آسيب پذير وجوددارد. اگر تست نفوذ با شكست مواجه شود، تنها اطلاعي كه بدست مي‌آيد اين است كه شخص آزمايش كننده قادر به پيداكردن و بهره برداري از آسيب نبوده است. اين بدان معنا نيست كه آسيب پذيري وجود ندارد پس چرا بايد تست نفوذ انجام شود؟ چنانچه در سازماني ارزيابي صورت گرفته و كنترل‌هاي مناسب براي مديريت خطر درمحل خود قرار گرفته باشند سازمان مي‌تواند با استفاده از تست نفوذ برخي از اين كنترل‌ها براي امتحان برگزيند. تست‌هاي نفوذ براي تست كنترل‌هاي ذيل مناسبند:
ATA اس ام اس
در صورتي كه به وجود آورنده اوليه سند ديگر در سازمان نيست معمولا شروع با يك صفحه كاغذ سفيد آسانتر است. افراد علاقمند را شناسائي و از آنها دعوت كنيد در اين كار همراهيتان كنند. بايد به آنها بگوئيد كه چرا ديگر اسناد قديمي‌ اس ام اس كفايت نمي‌كنند.
- نوع و تعداد سيستمهاي اس ام اس شبكه 

8- مطمئن شويد كه ميخ ها روي قطعه جايگزيني راست اس ام اس هستند، سپس قطعه را نصب كنيد، مراقب باشيد كه پورتهای روي قطعه با پورت روي سوكت هم به رديف باشد.
- نقاط دسترسي در سايت‌هاي اس ام اس بيگانه
Packet Format اس ام اس
هارد ديسكهاي اس ام اس IDE از كابلهاي ريبون پهني استفاده مي كنند كه در داخل كامپيوتر بسيار به چشم مي آيند و مرتب كردن اين كابلها در داخل كامپيوتر خود هنري است.
F: پرچم اس ام اس F , اگر فيلد LANFCS حاضر باشد, مي نشيند.
Lzs stac Lsz Algorithm اس ام اس 
بر طبق لیست تعدادی از تنظیمات BIOS پیشرفته را اس ام اس که شما ممکن است بخواهید اصلاح کنید توضیح می‌دهیم. (همه تنظیمات شامل موارد زیر نیستند). 
براي عمليات صحيح جست و جو در اطراف محل مهاجم احتياج دارد به صورت فيزيكي به آنها دسترسي داشته باشد. چنانچه اوكارمند اداره باشد، او قادر دسترسي داشته باشد به محل يا اداره اي كه اطلاعات در جعبه هاي كشودار بايگاني شده اند. كشوي فايل هاي روميزي ممكن است در اداره باز يا بسته باشد. ماشين فاكس وچاپگر ها در ناحيه عمومي محافظت مي‌‌‌شوند و مردم از كاغذهاي قرار گرفته دراين دستگاه مواظبت مي‌‌‌كنند. اگر همه اتاق قفل باشد ميتواند برگردد و يا در تالار ورودي بعد از ساعت اداري بماند همچنين آنها مي‌‌توانند خالي باشند. در دراز مدت ممكن است درحافظه مشكلات اس ام اس زيادي قرار بگيرد اگرپروندها ذخيره شوند دورتر از محل دسترسي به محل كه صاحب داشته باشد امكان پذير نيست احتياط همچون قفل كردن فايل هاي كشويي مي‌‌‌تواند بعضي جست وجوهاي غير مجاز را متوقف كند اما حمله كننده مصمم ممكن است منتظر بماند براي فرصتي كه فايل هاي كشويي قفل نباشند.
• پهناي باند ( Bandwidth ) اگر شما تصاويرتان را از طريق يك خط تلفن مي فرستيد يا كسي كه قرار است عكساس ام اس شما را ببيند با يك مودم و يك خط تلفن معمولي به اينترنت متصل است شما پهناي باند زيادي نخواهيد داشت. بنابراين تصاوير بزرگ با رزولوشن بالا به راحتي و سرعت مناسب با يك خط تلفن معمولي نمايش داده نخواهند شد. تصاوير با قطع و وصل زياد و همراه با پرش خواهند بود. در نتيجه رزولوشن بالاتر ترجيح داده نمي شود بنابراين شما احتياج نخواهد داشت كه يك دوربين با قيمت بالا كه رزولوشن بالايي دارد بخريد در حاليكه از رزولوشن بالاي آن نتوانيد استفاده كنيد.
حال جهت طراحي و پياده سازي يك شبكه LAN ،h STAR اس ام اس مبتني به سرور چه بايد كرد ؟
- روش جديد اس ام اس استخدام
اين طراحي بدين گونه است که در 16 بايت آخر ROM يک دستور JMP به اول ROM است و کنترل برنامه را به ابتداي ROM مي‌برد ، پس به اين طريق مي‌توانيم اس ام اس اندازه ROM را به هر قدر که بخواهيم افزايش دهيم . ROM BIOS اصلي که برروي مادربرد است شامل يک چيپ ROM است.چون قسمت اصلي BIOS در ROM است ، ما اغلب آنرا ROM BIOS مي‌ناميم . 
• توان OUick paner onself test روی آزمایش خود. این تنظیمات را به فرایندهای خودراه‌انداز قادر می‌کند وقتی که اس ام اس این تنظیمات قادر شدند، BIOS را کوتاه‌تر می‌کنند و تعدادی از آزمایش‌های سخت‌افزار را حذف می‌کنند. 
16 bit : اس ام اس Langth

5- بعد از این که اس ام اس فاز تاسیس کامل شد ، تصدیق کننده یک پیام Challenge یا شروع برای دستگاه نظیری می فرستد. 
BAp Datagram Dption اس ام اس طول مغیر 
• Phoenix فونیکس تعدادی از اطلاعات BIOS را روی وب سایتشان در اوا شارژ:// اوا شارژ. Ptltd.com پیشنهاد می‌دهد ولی به فراوانی که شما در تعدادی از سایتهای دیگر سازندگان BIOS می‌یابید نیست. فونیکس به‌سازی user- end را فراهم نمی‌کند، در عوض Micro film ware این کار را اس ام اس می‌کند در زیر می بینیم. 
• مخفی کردن annnn- annnn: همه یا هیچ رنج مخصوصی از حافظه را که مخفی شده است نشان می‌دهد. استفاده کردن این تنظیمات برای مخفی کردن اس ام اس ثانویه BIOS است.، ؟ فرم یک آداپتور Scsi که عملیات را فراهم می‌کند. فعال شدن این تنظیمات باعث کپی کردن سیستم BIOS از RAM به Ram است برای ایجاد اجرای بهتر. 

وقتی اتصال لایه فیزیکی ( از طریق مصافحه مودمی یا به صورتی دیگر) بین دو سیستم برقرار شد اس ام اسفرایند برقراری اتصال PPP آغاز می‌شود. در مدت این نشست دو سیستم از چند فاز مجزا می‌گذرند، همان طور که در شکل 7- 13 نشان داده شده و در بخشهای آتی مورد بررسی قرار گرفته است.
ROMهايي که بر روي کارتهاي وفق دهنده هستند توسط برنامه POST در طول راه اندازي سيستم اسکن و خوانده مي‌شوند. ROM مادربرد قسمت خاصي ازRAM (از آدرس C00000h-DFFFFh) را رزرو مي‌کند و سپس دوبايت از آدرس اس ام اس 55AAh را مي‌خواند که در آن آدرس شروع ROM قرار دارد .
ارزيابي آسيب پذيري در سطح سيستم اس ام اس
41- تمیز دهنده نقطه انتهایی چند اس ام اس پیوندی 
- سيستمهاي اپراتور اس ام اس و ورژن‌ها 
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 5 آذر 1392ساعت 18:51 توسط ali | تعداد بازديد : 870 | |